KONST / Litografier / Färglitografi 15595012
nr 1559 5012
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
efter Marc Chagall (1887-1985), ej signerad. Färglitografi, bildmått: 28x23 cm, yttermått inklusive ram: 42x32 cm
måndag 28 augusti 2023
kl 19:23:40
Marc Chagall
Läs mer om Marc Chagall